We Are Proud to Present Our Very Own Talents!

מה אני הכי אוהבת ברניום?

את האתגר והעניין בעבודה והאיכות של האנשים אשר מקיפים אותי. מגוון העולמות והתחומים אשר האנשים בארגון מגיעים מהם הוא כל כך רחב, בין אם מתחומי הידע שלי והן מתחומים שונים אשר לא הכרתי.
בגלל העובדה שיש לי 4 בנות בבית, מאוד חשוב לי להציג בפניהן מודל שוויוני – אמא יכולה להיות גם אשת קריירה מצליחה וגם אשת משפחה. את תפיסת העולם הזו אני חולקת עם בן זוגי אשר שותף מלא לעשייה שלי, תומך ומעודד אותי להישגיות ומצוינות. רניום מאפשרת לי להשקיע גם בקידום ובהתפתחות המקצועית שלי וגם להמשיך ולהיות “אמא במשרה מלאה” בזכות תפיסת הקבלה, ההכלה והפירגון לעובדים/ות. רניום מתהדרת בכך שנשים בארגון מחזיקות באופן שווה בתפקידי מפתח בכירים – זו דוגמא להעצמה, לארגון בוגר ושוויוני.

המוטו שלי בחיים הוא… כל דבר שקורה קורה לטובה, גם אם לא רואים את זה עכשיו נראה את זה בעתיד.  

ליטל עיני

מה אני עושה ביומיום?

ראש צוות תמיכה ביולוגית, כחלק ממערך שירות הלקוחות של רניום. בעלת תואר ראשון בביולוגיה ותואר שני בגנטיקה.

צוות התמיכה כולל נשות מדע, בעלות תארים מתקדמים במדעי החיים וכן ניסיון מעבדתי עשיר.

הלקוחות שלנו מגוונים מכל תחומי קשת המדע, המחקר והאפליקציה הביולוגית. המענה המקצועי שלנו מקיף החל משלב איתור המוצר הרלוונטי ועד לחשיבה משותפת יחד עם הלקוח בכל נושא אשר ברצונו לקדם. במסגרת תפקידי אני מנהלת ממשקים רבים ומחברת את כל הקצוות לתהליך: עובדי החברה עבורם אנחנו מהוות מרכז ידע, הספקים והיצרנים אותם אנחנו מייצגים והלקוחות שלנו – כל זאת על מנת שנוכל יחד למצוא את הפתרון הנכון והטוב ביותר ללקוח.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

בכל יום אני לומדת משהו חדש. במהלך 5 שנות העבודה שלי ברניום, נחשפתי – כמעט באופן יומיומי – לשיחה או שאלה בנושא שמעולם לא נגעתי בו. הגיוון והעניין כל כך רבים כך שאני מרגישה שאני נמצאת בחזית המחקר והמדע כל העת, על אף שאני ניצבת מאחורי המחשב במשרדי החברה.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בת 35, נשואה לליאור, אמא לארבע בנות מקסימות אליה (5.5), אביגיל (4), טליה ומיכל (תאומות בנות שנה וחצי), ומתגוררת בגבעון החדשה.
הורות לתאומות היא הורות שונה לחלוטין מכל מה שהכרתי והן לימדו אותי לנהל את הזמן במקום שהזמן ינהל אותי, בבית הפכתי להיות “מנהלת תפעול” .
אחד התחביבים שלי הוא השיער שלי, מאז ומתמיד אהבתי להתפרע עם תספורות וצבעים בשיער. היה לי שיער אדום, ירוק, סגול, ורוד, חצי סגול וחצי פלטינה, תספורת קצרה של קוצים, ואף תקופה קצרה של שיער צבוע שחור (אבל זה הרגיש לי פחות מעניין…) – צחוק הגורל, התחתנתי עם ספר.

ולדי יבגנייב

מה אני עושה ביומיום?

אני איש המחשבים של רניום. חברה גדולה כקטנה לא תוכל להתנהל באופן שוטף ללא תמיכה יומיומית בכלים הבסיסיים ביותר – מחשבים ורשת. לכן, תפקידי הוא לוודא כי כלים אלה נגישים ותקינים באופן קבוע ויומיומי. במסגרת תפקידי אני בודק ועוקב אחר עבודת השרתים, מוודא את יציבות הרשת, מבצע מעקב על אבטחת המידע, נותן מענה לעובדים בנושא המחשוב על כל סוגיו, מזמין  ציוד ואחראי על התקנתו. היות ועולם המחשבים מתפתח כל העת, אני חייב להיות עם האצבע על הדופק בכל הנוגע לחדשות בעולם התוכנות.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

אני אוהב את תחום המחשוב, אוהב לפתור את הבעיות ולומד דברים חדשים כל יום מחדש. אני מאוד אוהב ללמוד ותחום זה מספק לי את המקום בו אני יכול להתקדם ולהתפתח יחד עם הטכנולוגיות החדשות בשוק ובהמשך גם לשלבן ברניום.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בן 37, נשוי ליקטרינה, אבא לויויאן (15.5) ולאמילי (6) ומתגוררים בראשון לציון.
אני מאוד אוהב לבשל, אני השף בבית. במהלך השבוע אני משתדל לגוון במאכלים מכל מיני ז’אנרים ובסופי השבוע אני מוסיף ואופה.
הזמן המשפחתי שלנו חשוב לי מאוד ואני מנצל כל רגע פנוי כדי לשחק עם הילדים שלי (אקס בוקס עם הבן שלי ומשחקי קופסה עם הבת שלי) ויש לי אוסף מטבעות מכל המדינות משנים שונות.
התחלתי ברניום כעובד חיצוני ולאחר כ-3 שנים גייסו אותי כעובד מן השורה. אני מוקיר תודה על המהלך הזה, כי למעשה מהרגע הראשון שנכנסתי לרניום רציתי לעבוד בחברה!

מה אני הכי אוהב ברניום?

אני אוהב את תחושת המשפחתיות והחברות. רכשתי חבר לחיים ברניום, עובד חדש שהגיע לחברה ופגשתי אותו במסיבת פורים (מאוד מושקעת שהפיקו עבורנו) ומאז אנחנו חברים, הוא ומשפחתו עברו לגור בשכנות אלינו והמשפחות הפכו למאוד קרובות.

המוטו שלי בחיים הוא… “לא להרים ידיים, גם אם קשה. להמשיך ללמוד מכל דבר ובסופו של דבר, הכל יסתדר”. כשעליתי לארץ הייתי חייל בודד ובזכות תפיסת העולם הזו הגעתי להיכן שאני נמצא היום.

מה אני הכי אוהבת ברניום?

כאחראית על מספר כל כך גדול של מעבדות וחוקרים, יש צורך בניהול זמן מירבי, בין העבודה בשטח לבין העבודה המשרדית/ביתית.

מאוד אוהבת את ההרגשה שסומכים עלי בארגון, מפרגנים לי ומאמינים ביכולת שלי לנהל את הזמן והלקוחות שלי בעצמי, להחליט מידי יום כיצד לתעדף באופן שבו אוכל למקסם את הפוטנציאל הגלום בכל מעבדה באזורים עליהם אני אמונה. התמיכה שניתנת לי מוסיפה למוטיבציה הענקית שיש לי בעבודה.

המוטו שלי בחיים הוא… “חייך, והעולם יחייך אלייך חזרה” אם תשאלו את מי שעובד איתי ומולי, הדבר הראשון שיספרו עלי הוא שהחיוך לא יורד לי מהפנים…

סיון שדה

מה אני עושה ביומיום?

מנהלת תיקי לקוחות – Account Manager, בעלת תואר שני M.Sc במחלקה למדעי החיים, עם תזה והתמחות במבנה חלבונים ואפיונם.

במסגרת תפקידי אני מנהלת אזור המרכז ודרום הארץ בדגש על מעבדות מחקר אוניברסיטאיות. אני מבצעת מכירה והתאמה מקצועית ואישית של מוצרים מתוך הפורטפוליו המורחב שלנו, הכולל עשרות אלפי מוצרים. בנוסף אני מספקת תמיכה לפתרון בעיות ואתגרים וכן מבצעת יחד עם הלקוחות הדגמות של מכשירים ומוצרים שונים.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

עם ליין כל כך רחב אשר רניום מציעה ללקוחותיה, המתחדש וגדל כל הזמן, המוטיבציה הכי גדולה שלי בתפקיד היא להמשיך ללמוד, לחקור ולהיות מעודכנת כל העת בטכנולוגיות החדשות ובשיטות עבודה מתקדמות על מנת שאוכל להציע ללקוחותינו את המוצרים המתקדמים ביותר, אשר יקדמו את המחקר שלהם בצורה המיטבית ביותר!

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בת 31, נשואה לאייל (עם ילד בדרך) ומתגוררת בתל-אביב. אוהבת קיק בוקס ולהקיף עצמי תמיד במשפחה וחברים.

במסגרת עבודתי באוניברסיטה, פתרנו מבנה חלבון בעל חשיבות מכרעת בהתפתחות המוח האנושי, טסנו לגרנובל וביקרנו במאיץ החלקיקים ובהמשך פרסמנו מאמר בנושא.

בעבר עבדתי בחברה המובילה בארץ למחקרים קליניים. עסקתי בהכנה, טיפול תהליכי והפצת תיקי הגשה של מחקרים קליניים לוועדות האתיקה בנושאים שונים: תרופות, אביזרים ומכשירים רפואיים, מוצרים המכילים תאים ורקמות חיים, אפידמיולוגיה של מחלות ועוד.

מה אני הכי אוהבת ברניום?

בעיקר את ההון האנושי בארגון, את צורת העבודה ואת שיתוף הפעולה המדהים שיש בין הצוותים והמחלקות השונות.

הרצון לעזור ולסייע הוא חלק בלתי נפרד מרניום וזה אחד הדברים המרגשים שיש כאן – ערבות הדדית.

המוטו שלי בחיים הוא… If You Want to Shoot – Shoot, Don’t Talk

אירית מוסרי

מה אני עושה ביומיום?

מנהלת מוצר צנטריפוגות, מנדפים ומכלי חנקן. בעלת תואר ראשון במדעי החיים (אותו התחלתי בגיל 18 במסגרת העתודה האקדמית של צה”ל) ותואר שני בפקולטה לחקלאות-הנדסה גנטית בחיידקים.

במסגרת תפקידי אני מבקרת במעבדות של הלקוחות בתחומי המחקר, התעשייה והדיאגנוסטיקה, לומדת את הצרכים שלהם ויחד איתם אני מתאימה להם את המוצרים הרלוונטים לפעילות שלהם במעבדה.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

המוטיבציה שלי היא “מציאת היעד הבא”. אני מאוד אוהבת לפגוש את החוקרים החדשים, להיחשף למחקרים חדשים ולהצליח להתאים להם את המוצרים אשר לא רק יסייעו במחקר הספציפי אלא יהוו חלק מדור העתיד של המחקר בישראל.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בת 39, נשואה לעדי ואמא לשקד (11.5), לוטם (9.5) ויונתן (4) ומתגוררים במושב ניר ישראל (ליד אשקלון), אני דור שלישי במושב – סבי וסבתי היו ממקימיו.

בעברי לקחתי חלק פעיל בוועד המושב, ובזמן מבצע ‘צוק איתן’ ארגנתי אירועי הפוגה לתושבי המושב (ימי כיף בסופר-לנד, חי-כיף, קיפצובה ועוד).
אני דוברת הונגרית ומאוד מאוד אוהבת לארח, לאפות ולבשל.

מה אני הכי אוהבת ברניום?

את האנשים החמים שיש בארגון, זהו גרעין משפחתי ואת האהבה הזו שיש לנו אחד כלפי השני אני מרגישה יומיום.

אני מתרגשת בכל פעם מחדש מהזכות לבשר לנבדקת על תוצאת בדיקה תקינה ואף להיות זו אשר מבשרת לה את מין העובר שלה… זו חוויה אשר מציפה בי דמעות של שמחה בכל פעם מחדש.

המוטו שלי בחיים הוא… ובחרת בחיים. את המשפט הזה בחרתי לקעקע על גופי.

קארן מלמד כהן

מה אני עושה ביומיום?

ליווי נשים במחלקת שירות הלקוחות של אונקוטסט, עבור בדיקות Verifi, לגילוי תסמונות כרומוזומליות אצל נשים בהריון ובנוסף ליווי מטופלים לבדיקות אונקולוגיות לחולי סרטן, החל מרגע פנייתם אלינו ועד לקבלת התוצאות.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

זו שליחות עבורי לתת מענה לנשים בהריון ולחולים אונקולוגים, במקום בו הם זקוקים לתמיכה בתקופה כה רגישה ומאתגרת בחייהם.  זו זכות גדולה להיות חלק משמעותי מהתהליך שהן עוברות , ולא להיות שם עבורן “רק” במענה הטלפוני.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בת 42 ונשואה לגילי. אמא ל 3 בנים, ערני (15.5), אורי (13), יהלי (9), ומתגוררת במודיעין.

הגעתי לרניום אונקוטסט שנה לאחר שאיבדתי את אחותי הגדולה למחלת הסרטן.

אני מאמינה שלא הגעתי לרניום אונקוטסט ללא סיבה, אלא שהייתה זו יד מכוונת שהובילה אותי לעבודה של שליחות ומענה לחולים אונקולוגים ומהמקום הזה אני פועלת בכל רגע לטובת המטופלים שלנו.

בצעירותי הייתי בלרינה, התקבלתי למכון האקדמי לבלט בלונדון אך החלטתי לשנות כיוון והתמקצעתי בריקודי היפ הופ. בהכרתי אני גמולוגית וחברת בורסת היהלומים הישראלית. את כל אלה עזבתי במטרה להיות חלק ממשהו גדול שאני עושה היום ברניום אונקוטסט.

סיגל לנגביץ’

מה אני עושה ביומיום?

מנהלת משרד ומנהלת איכות.

כיום אני אחראית על כל נושא האדמיניסטרציה, מדדי האיכות (ISO), הרכב והתחזוקה של משרדי החברה.

התחלתי את דרכי ברניום לפני כ-8.5 שנים כעוזרת האישית של המנכ”ל ובעל החברה עוד כשמשרדי החברה היו בבית נקופה.  

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

מתן עזרה ופתרון בעיות לעובדי החברה. אין דבר יותר מספק מקבלת “תודה” וחיוך מעובדים שהצלחתי לסייע להם ואף יותר מכך לקבל את פניו של עובד חדש בחברה.

במסגרת תפקידי אני זוכה לפגוש גורמים שונים ומגוונים המבקרים את החברה במפגשים רשמיים ומקצועיים.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בת 49, אמא לגבע (9) ומתגוררת במודיעין.

אני חובבת (מושבעת!) של Formula 1 ועוקבת באופן הדוק אחר כל המרוצים – איך לא? אני אוהדת את Verstappen הנהג ההולנדי של חברת רד-בול.

בנוסף עשיתי קורס צניחה חופשית (ולא הייתי קשורה למדריך). קפצתי 5 פעמים ממטוס לבד!

כל מי שמכיר אותי, כבר יודע שאני פרפקציוניסטית עם הפרעות OCD מפה ועד להודעה חדשה… איכות או לא איכות?!

מה אני הכי אוהבת ברניום?

רניום פועלת ותורמת לקהילה ואחד הדברים אשר מחממים לי את הלב זו האכפתיות של עובדי החברה אשר תמיד נרתמים לפעילויות ורק מחכים להזדמנות לתת מעצמם.

בשנים האחרונות קידמתי את נושא המיחזור ברניום בכל אספקט אפשרי; יש לנו פחי מיחזור לנייר, קרטון, סוללות, בקבוקי זכוכית, קפסולות של קפה והיד עוד נטויה.

המוטו שלי בחיים הוא… החיים כל כך קצרים ובלתי צפויים, אז אני בוחרת איך לחיות אותם כל יום מחדש.

מה אני הכי אוהב ברניום?

לפני הכל ומעל הכל – אני אוהב את האנשים.

יש משהו בתחושה המשותפת של העשייה, זו מוטיבציה מדבקת, זה מורגש וזה חלק מאוד משמעותי באווירה שמייחדת את רניום.

רניום היא בית – מקום מקדם, מעשיר אשר נותן את כל הכלים ללמידה עצמאית, להתנסויות חדשות ולהתפתחות.

המוטו שלי בחיים הוא… ציניות זה שם המשחק

דר’ יניב מלכה

מה אני עושה ביומיום?

מנהל מחלקת ה- BioProduction, בעל דוקטורט בתחום הניורוכימיה.

הגעתי לרניום לפני כ- 3.5 שנים והתחלתי את דרכי כמומחה אפליקציה לאור 10 שנות ניסיוני בתחום הפארמה ומשם עברתי לניהול מחלקת ה- BioProcess. המחלקה מספקת שירות לחברות המתמחות בייצור ביולוגי בכמויות קטנות ועד אלפי ליטרים.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

אני מתרגש מהמפגש עם הלקוחות, מדרך מציאת פתרונות יצירתיים עבורם ומתחושת השליחות להיות חלק משמעותי מהתהליך. אנחנו החולייה אשר מעבירה את הידע המקצועי, וזו המתווכת בין הרצון של הלקוח לפתרונות שרניום יכולה להציע.

הדרייב היומיומי שלי הוא ההנאה בלהיות חלק מחברה כמו רניום, במעטפת התומכת, בקבלת הכלים להתפתחות אישית ומקצועית ובהון האנושי המדהים שמקיף אותי.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני אבא ל-5 (קשוח!) אך אשתי אומרת שהיד עוד נטויה…

הפועל תל אביב היא אהבתי השנייה וכיאה לאוהד מושבע שכמותי, לעולם לא תמצאו אצלי חולצה צהובה.

בעברי עבדתי בתחום המסעדנות, ואהבת הבישול דבקה בי והתאהבתי שוב (כזה אני, מתאהב סדרתי), ומעצם היותי אדם סקרן, החלטתי להתנסות בטעמים חדשים, לחוות קולינריה משובחת ולגלות עולם מופלא.

מה אני הכי אוהבת ברניום?

ההווי המשפחתי. במהלך השנים אמנם גדלנו מאוד, אך אני עדיין מרגישה שתחושת המשפחתיות היא ערך חשוב בחברה, זה חלק מה DNA שלנו כצוות וכארגון. הגידול במספר העובדים ברניום מזכיר לי את עקומת האמפליפיקציה ב- PCR (ביולוגית או לא?!)

המוטו שלי בחיים הוא “דעו להעריך ולהודות, אין דבר שמצליח להרחיב את הלב והנפש באותה נשימה”

ליזי יפרח שריר

מה אני עושה ביומיום?

מומחית אפליקציה ומכירות במחלקת ה- Real-Time PCR, בעלת תואר ראשון ושני בביולוגיה.

התחלתי את דרכי ברניום לפני 9 שנים עוד כשמשרדי החברה היו בבית נקופה, כחלק מצוות התמיכה הביולוגית. במסגרת תפקידי “פגשתי” את הלקוחות באופן וירטואלי. היום, הכיף שלי הוא להכיר אותם, לחבר פנים לשמות ולהיות השותפה המקצועית בתהליכי העבודה ויותר מכל יש לי את הזכות לעזור ולקדם יחד איתם את הפרויקטים שלהם.

מהי המוטיבציה הכי גדולה בתפקיד שלי?

הסיפוק הכי גדול שלי הוא בפתרון האתגרים והדילמות, להיות הגורם המקצועי והמדעי שנותן ללקוח במעבדה את המענה, להנגיש את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ולהציג בפניו את הפתרונות ותהליכי העבודה הנכונים ביותר עבורו. ישנן פעמים בהם אני אף “מפתיעה” לקוחות עם מוצרים, שיטות עבודה וכיווני חשיבה אשר הם לא מודעים אליהם וכך אנחנו בונים יחד את התהליך.

אני מרגישה שאני לוקחת חלק משמעותי בהתקדמותו של המחקר והמדע וכי אני שותפה אמיתית להובלה ופריצת דרך בתחום המחקר בישראל.

רק על עצמי ידעתי לספר ש…

אני בת 36, נשואה לגולן ואמא לאיתן (6) וירין (4) ומתגוררת בבית זית.

אנחנו מאוד אוהבים את הטבע, ובחצר ביתנו אנחנו מגדלים כלב, תרנגולות ונחשים. אחד הנחשים הוא פיתון מרושת אשר שוקל מעל 100 ק”ג.